НАГОРОДЖЕННЯ ЗА РЕЙТИНГАМИ УТЛ 2021

Шановні атлети! Раді повідомити вам, про дату та місце проведення нагородження переможців та призерів Рейтингу Української Триатлонної Ліги 2021 остаточно визначено!

4 грудня, початок 16:00
JUST IN SPACE, м. Київ, вул. Братська, 6

Це будуть яскраві підсумки сезону 2021 та приємна нагорода за ваші спортивні досягнення!

Нагородження буде відбуватися у кількох номінаціях:

Абсолютний залік чоловіки
Абсолютний залік жінки
Особистий залік за віковими категоріями чоловіки
Особистий залік за віковими категоріями жінки
Командна гонка
Рейтинг клубів

Просимо всіх номінантів на нагородження повідомити про участь у заході для вирішення організаційних питань.

Заповніть гугл форму https://forms.gle/W3RmAdxX2kibgv1UA

З нетерпінням чекаємо на свято триатлону, історію якого пишете саме ви!

АБСОЛЮТ ЧОЛОВІКИ

1 місце

Кулікалов Денис

Київ

Happy TRI Friends

2 місце

Магаліч Андрій 

Київ

Happy TRI Friends

3 місце

Бойко Дмитро 

Київ

Aerostar-TeamOne

АБСОЛЮТ ЖІНКИ

1 місце

Федорова Катерина 

Полтава

RedHead

2 місце

Ботюх Анна 

Київ

TC Trilab

3 місце

Біленька Ірина 

Київ

KIT Triathlon Team

КЛУБНИЙ ЗАЛІК

1 місце

Aerostar-TeamOne

2 місце

Happy TRI Friends

3 місце

KIT Triathlon Team 

КОМАНДНА ГОНКА

1 місце

Happy TRI Friends

2 місце

SOTA TEAM DNEPR

3 місце

TriStars 

ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК ЗА ВІКОВИМИ КАТЕГОРІЯМИ – ЧОЛОВІКИ

Вікова група 18 – 24

1 місце

Галуненко Станіслав 

Харків

KIT Triathlon Team

2 місце

Дмитрук Максим 

Київ

Happy TRI Friends

3 місце

Репнін Руслан

Київ

Вікова група 25 – 29

1 місце

Магаліч Андрій 

Київ

Happy TRI Friends

2 місце

Нагорний Микита

Київ

Happy TRI Friends

3 місце

Братащук Андрій

Київ

OPEN sport

Вікова група 30 – 34

1 місце

Кулікалов Денис

Київ

Happy TRI Friends

2 місце

Стецюк Дмитро 

Рівне

Triathlon Academy Rivne

3 місце

Мельников Дмитро 

Київ

Sapik Team

Вікова група 35 – 39

1 місце

Бойко Дмитро

Київ

Aerostar-TeamOne

2 місце

Тимченко Євген 

Одеса 

OPEN sport

3 місце

Осипчук Олександр 

Київ

OPEN sport

Вікова група 40 – 44

1 місце

Крепосняк Володимир 

Київ

Aerostar-TeamOne

2 місце

Ящук Юрій 

Київ

Happy TRI Friends

3 місце

Беднюк Олександр 

Дніпро

SOTA TEAM DNEPR

Вікова група 45 - 49

1 місце

Борисенко Євген 

Київ

KIT Triathlon Team

2 місце

Анцупов Сергій 

Київ

Aerostar-TeamOne

3 місце

Юрковський Антон 

Київ

Aerostar-TeamOne

Вікова група 50 - 54

1 місце

Сорокобатько Володимир 

Харків

KIT Triathlon Team

2 місце

Федорчук Вадим 

Київ

Velo Hype

3 місце

Кабрель Сергій 

Донецька обл.

SOTA TEAM DNEPR

Вікова група 55 - 59

1 місце

Горобець Юрій 

Б. Церква

OPEN sport

2 місце

Федосєєв Андрій 

Харків

Safari Tri Masters

2 місце

Муравський Леонід 

Київ

КПІ

Вікова група 60 - 64

1 місце

Ренолдс Роберт Брент 

Київ

2 місце

Галецький Анатолій 

Одеса

TriSport

3 місце

Бондаренко Володимир 

Київ

Sapik Team

Вікова група 65 - 69

1 місце

Пастух Ігор 

Київ

KIT Triathlon Team

2 місце

Маліновський Дмитро 

Одеса

Triton

Вікова група 70+

1 місце

Дащенко Юрій 

Павлоград

SOTA TEAM DNEPR        

ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК ЗА ВІКОВИМИ КАТЕГОРІЯМИ – ЖІНКИ

Вікова група 18 – 24

1 місце

Федосєєнко Майя 

Харків

TEAM404

2 місце

Бондаренко Єлизавета 

Харків

KIT Triathlon Team

2 місце

Коломієць Вікторія 

Київ

Capital TRI

Вікова група 25 – 29

1 місце

Ботюх Анна 

Київ

TC Trilab

2 місце

Романець Анастасія 

Київ

Happy TRI Friends

3 місце

Османкіна Надія 

Київ

Adidas Runners Kyiv

Вікова група 30 – 34

1 місце

Карпінська Анастасія

Харків

KIT Triathlon Team

2 місце

Панчій Ольга

Київ

3 місце

Назарук Ірина 

Київ

Sapik Team

Вікова група 35 – 39

1 місце

Федорова Катерина 

Полтава

RedHead

2 місце

Мележик Юлія 

Харків

KIT Triathlon Team

3 місце

Овчаренко Євгенія 

Дніпро

SOTA TEAM DNEPR

Вікова група 40 - 44

1 місце

Василевська Ірина 

Київ

Aerostar-TeamOne

2 місце

Біленька Ірина 

Київ

KIT Triathlon Team

3 місце

Ковалевська Наталія

Київ

KM Running Club

Просимо номінантів на нагородження повідомити про участь у заході та заповнити гугл форму